Hotel Młyn Klekotki

Klekotki Sento SPA

Za ramionami 600-letniego dębu mieści się Sento SPA – obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona
na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu. Luksusowy hotel i przepiękne Mazury to idealna recepta na udany wypoczynek. Naturalne otoczenie miejsca nawiązuje do koncepcji japońskiego Sento. Drewno, będące głównym elementem zabudowy ma zbawienny wpływ na organizm. Oferujemy Państwu cudowny weekend w spa dla dwojga, dzięki któremu długo będziecie pamiętać romantycznie spędzony czas. Wnętrza Sento Spa wypełniają zapachy olejków, wiórów cedrowych, ziół oraz suszu kwiatów, a przy tym dźwięk gongów, ciepło kominka i smak wiśniowej herbaty. Weekend na Mazurach w tego typu spa doda energii na kolejne miesiące. Oferujemy wspaniałe zabiegi zarówno dla Niej, jak i dla Niego. Znajdują się wśród nich masaże, ogrzewające kąpiele, japońska technika pielęgnacji twarzy, a także peelingi, zabiegi na całe ciało czy przeznaczone specjalnie dla przyszłych mam. Panom proponujemy podobne zabiegi, a w swojej ofercie mamy także rytuał dla par. Tego rodzaju wypad jest czymś więcej niż zwykłym weekendem w spa. Możecie Państwo przy okazji odkrywać piękne Mazury, cieszyć się wspaniałą przyrodą oraz spokojnym, malowniczym otoczeniem. Różnorodność naszej oferty pozwoli wybrać sobie odpowiednią formę relaksu każdemu i pozwoli prawdziwie odprężyć. Po takim rozluźniającym weekendzie na Mazurach, nabierzecie Państwo dystansu i porzucicie wszystkie troski.

Etyka Spa

W trosce o najwyższą jakość usług i Państwa  bezpieczeństwo, prosimy o zapoznanie się z treścią Etyki Sento Spa  oraz  przestrzeganie zawartych w niej zasad.

 

 • Prosimy o przybycie do Spa na 15 minut przed planowanym zabiegiem w celu przygotowania się i wypełnienia karty informacyjnej.
 • Wszyscy Goście są jednakowo ważni i szanujemy Ich czas, dlatego spóźnienie się na zabieg spowoduje skrócenie czasu jego wykonywania, przy jednoczesnym zachowaniu jego ceny. Jeżeli Państwo nie możecie przybyć na umówiony zabieg lub spóźnicie się, prosimy o kontakt telefoniczny, co pozwoli na dostosowanie naszego grafiku prac, do zaistniałych okoliczności.
 • Prosimy o rezerwację terminu co najmniej na 3 godziny przed planowanym zabiegiem.
 • Spa zastrzega sobie prawo do obciążenia Gościa kosztami zabiegów, zajęć lub konsultacji w przypadku rezygnacji złożonej w czasie krótszym niż 3 godziny- w wysokości 50% wartości zabiegu oraz w wysokości 100% wartości zabiegu, w przypadku nie pojawienia się na planowany zabieg.
 • Zabiegi wchodzące w skład pakietów, niewykorzystane w ustalonym z Gośćmi terminie, z przyczyn niezależnych od Spa, zostaną rozliczone jako wykonane..
 • Goście Spa, którzy chcą skorzystać z zabiegów, powinni mieć ukończone 16 lat. Młodsi Goście tylko za pisemną zgodą opiekunów.
 • Teren Spa jest strefą ciszy i relaksu. Należy zachować spokój i ciszę, zachowywać się tak, by uszanować intymność innych Gości.
 • Ze Spa nie mogą korzystać osoby:

– których stan zdrowia nie pozwala na korzystanie z zabiegów Spa

– których stan wskazuje na spożycie alkoholu lub innych środków odurzających

– z otwartymi ranami i stanami zapalnymi skóry

– których zachowanie stanowi zagrożenie dla innych Gości i pracowników Spa

– których stan higieny odbiega od ogólnie przyjętych norm

 • W celu zapewnienia komfortu Gościom Spa, prosimy o niewnoszenie i nieużywanie aparatów fotograficznych, kamer i telefonów komórkowych. Dotyczy  to zarówno obszarów publicznych, takich jak: recepcja, pokój relaksu, jak i gabinetów zabiegowych. Wskazane przedmioty powinny być pozostawione w pokoju hotelowym lub w Recepcji Spa.
 • W trosce o bezpieczeństwo Gości Spa, wszystkie osoby umówione na zabieg, podczas pierwszej wizyty, proszone są o wypełnienie Karty informacyjnej Gościa Spa, w której zawarte są niezbędne informacje dotyczące stanu zdrowia. Gość Spa oświadcza, iż przed rozpoczęciem aktywnego lub pasywnego uczestnictwa w zajęciach i zabiegach uwzględni swój stan zdrowia i nie przystąpi do nich, jeżeli mogłyby mieć one negatywny wpływ na jego życie, zdrowie, komfort fizyczny lub psychiczny.
 • W przypadku dostrzeżenia jakichkolwiek nieprawidłowości bądź naruszeń bezpieczeństwa, prosimy Gości o jak najszybsze zawiadomienie pracowników Spa.
 • Pracownicy Spa są uprawnieni do przerwania wykonywania zabiegu, jeśli spotkają się z zachowaniem Gościa niestosownym lub nieadekwatnym do miejsca, w którym się znajduje lub niezgodnym z Etyką Sento Spa, oraz do obciążenia Gościa kosztem zabiegu, zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Odkryj nasze pakiety

ODKRYJ TAKŻE NASZE PAKIETY

ZOBACZ PAKIETY