Hotel Młyn Klekotki

Klekotki Sento SPA

Za ramionami 600-letniego dębu mieści się Sento SPA – obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu. Drewno, będące głównym elementem zabudowy ma zbawienny wpływ na organizm. Tutejszy mikroklimat w połączeniu z szeroką gamą masaży, peelingów i sauny wpływa na organizm oczyszczająco oraz regenerująco.
Wnętrza Sento Spa wypełniają zapachy olejków, ziół, suszu kwiatów, a przy tym dźwięk gongów, ciepło kominka oraz aromat ziołowej herbaty.

W  holistycznym podejściu do zdrowego trybu życia od dawna wiadomo, że trudno jest osiągnąć głęboki poziom relaksu bez należytego oczyszczenia ciała. Można to osiągnąć korzystając na przykład z łaźni, która z lekkością umożliwia prawidłowe przeprowadzenie tego procesu.
Klekotki Sento Spa oferuje przede wszystkim naturalne rytuały i zabiegi oparte na tradycji Sento. Znajdują się wśród nich masaże, ogrzewające kąpiele, japońskie rytuały pielęgnacji twarzy, a także peelingi, zabiegi na całe ciało.
Dla mężczyzn  mamy niebanalne propozycje masaży m.in. kijami bambusowymi, masaże miotełkami, zabiegi oczyszczające, jak też regenerujące. Różnorodność naszej oferty pozwoli wybrać odpowiednią formę relaksu każdemu – odprężyć zarówno ciało oraz ukoić zmysły.


Odkryj nasze pakiety