Klekotki

 KLEKOTKOWE PRZESTRZENIE

Klekotki to miejsce stworzone nie tylko dla miłośników przyrody, ale również dla tych którzy lubią  komfort i  gustownie zaaranżowane wnętrza. 

Klekotkowe wnętrza zaskakują różnorodności. Nie brakuje tu niespotykanych połączeń i  świeżości prosto z ogrodów i łąk, o co dbamy każdego dnia. Budynki nawiązują architekturą do osady młyńskiej, a pokoje aranżowane są w stylu dalekowschodnim, kolonialnym, rustykalnym lub art deco.
Z większości z 44 pokoi rozpościera się niezwykły widok na jezioro
lub rzekę Wąską.

WYJATKOWE WNĘTRZA

Wszystkie wnętrza zaprojektowano, używając materiałów nawiązujących do charakteru obiektu. Podłogi wykonano z nierówno wypalonej cegły oraz drewna, łazienki zdobi glazura w ręcznie malowane wzory, łóżka, niektóre lampy i dodatki zostały wykute przez wiejskiego kowala według indywidualnych projektów. Istotną rolę odegrały w projekcie harmonijnie dobrane kolory ścian, wysokiej jakości tapety, zasłony, obicia. Niepowtarzalną aranżację dopełniają bardzo wygodne łóżka. Młyn Klekotki zadbał o każdy detal tworząc przestrzeń do wspaniałego wypoczynku.

aktualności foto
Pokój
Standard

Większość pokoi typu standard mieści się w pochodzącym z XVII wieku młynie i domu młynarza. W pomieszczeniach zachowały się zabytkowe elementy architektoniczne, jak belki stropowe lub deski sufitowe z kwiatowymi motywami.

ZOBACZ WIĘCEJ
aktualności foto
Pokój
Deluxe

Przestronne, urządzone ze smakiem pokoje delux znajdują się głównie w nowym budynku, położonym tuż nad rzeką Wąską. Ich wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i relaksie.

ZOBACZ WIĘCEJ
aktualności foto
Pokój
Apartament

W najbardziej reprezentacyjnych częściach hotelu znajdują się przestronne apartamenty.
Urządzono je z niezwykłą dbałością o komfort i wygodę gości.

ZOBACZ WIĘCEJ
Poznaj
Klekotki