Hotel Młyn Klekotki

Konferencje na mazurach

Spokój pozwala na opanowanie myśli. Dzięki temu zwiększa się zdolność koncentracji i łatwiej przyswajamy nowe informacje. Odprężony umysł, otoczenie lasu, aromat ciepłej herbaty, wtopione w przestrzeń konferencyjną, sprzyjają pod każdym względem. W Klekotki Conference&Spa znajdą Państwo doskonałe warunki do przeprowadzenia warsztatów, szkoleń czy konferencji na Mazurach. Dbamy o dyskrecję, wysoką jakość obsługi i komfort naszych gości. Dysponujemy nowoczesną infrastrukturą, dobrze wyposażonymi salami do przeprowadzenia szkoleń, wykładów oraz konferencji.

marketing@klekotki.com.pl

Link: sale konferencyjne w Klekotkach 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wszystko, czego potrzeba

Klekotki to ponad 120 ha terenu, który gwarantuje unikatowy kontakt z naturą, wyciszenie i znakomity odpoczynek. Oferujemy Państwu 44 pokoje z niepowtarzalnym widokiem na rzekę Wąską lub jezioro. Klekotki Conference&Spa do doskonała propozycja dla tych, którzy planują pobyt szkoleniowy, integrację lub kilkudniową konferencję na Mazurach. Nasza doskonała kuchnia w nurcie slow food gwarantuje zdrowe, oryginalne i wykwintne posiłki, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom. Stawiamy na sezonowe składniki oraz propozycje kuchni regionalnej. Oferujemy naszym gościom chleby własnego wypieku, własne wędliny, sery z pobliskiej koziej farmy oraz warzywa z naszego ogródka. Używamy wyłącznie ziół z naszego zielnika, serwujemy ryby warmińskich jezior i promujemy lokalne połączenia i smaki. Naszym niewątpliwym atutem jest także własna winiarnia z oryginalną kartą ekskluzywnych win Mielżyńskiego oraz sommelierzy współpracujący z portalem Winicjatywą, Warsaw Uncorked oraz oraz  All Around Wine.

Nie tylko konferencje

Mazury i Warmia to niezwykła przyroda. Zachęca do aktywnego spędzania czasu, a możliwości spędzenia go jest wiele. W Klekotkach można zorganizować nie tylko  profesjonalne, ciekawe konferencje, lecz także wszelkiego rodzaju wyjazdy oraz imprezy integracyjne. Do dyspozycji naszych Gości oferujemy:

  • sprzęt wodny (kajaki, rowerek wodny, kanu),
  • miejsca dla wędkarzy,
  • korty tenisowe,
  • boisko do siatkówki,
  • inne.

Wspólne gry, aktywności sportowe, warsztaty, ogniska sprzyjają integracji zespołu i lepszemu poznaniu współpracowników. Organizujemy także rejsy kanałem ostródzko-elblądzkim. Dzięki temu poznają Państwo nieco Mazury wraz z walorami przyrodniczymi tej niesamowitej krainy. Z naszą pomocą możecie Państwo zorganizować wieczory tematyczne, jak również skorzystać z cudownego SPA. Konferencje organizowane w naszym hotelu charakteryzują się profesjonalizmem, doskonałym przygotowaniem, otwartą oraz inspirującą atmosferą, a przede wszystkim spokojnymi okolicznościami, dzięki którym łatwiej skupić się i podzielić wiedzą oraz doświadczeniami.

        

Group of Friends in a Night Club

21754720_1918376848431987_323295379_o

 

 

 

Konferencje, imprezy integracyjne i kameralne spotkania biznesowe

KONFERENCJE I SZKOLENIA

Hotel organizuje konferencje i szkolenia, posiadając niezwykle atrakcyjne obiekty i sale konferencyjne na Mazurach Zachodnich. Do dyspozycji uczestników oddajemy następujące, profesjonalne sale konferencyjne: – Sala na Rzece – 102 -120 osoby, – Sala w Młynie – 46-60 osób, – Sala Kominkowa – 30 osób, – Ogród Zimowy – 50 osób, – Sala Barowa -32 osoby, – Młyńska Winiarnia – 18 osób, – Weranda – 15 osób.

 

DODATKOWE ATRAKCJE DLA GRUP

Okolice hotelu, jak i sam obiekt dysponuje ogromem możliwości dla uatrakcyjnienia pobytów integracyjnych. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, z pewnością odpowiemy atrakcyjną ofertą!

Wyjątkowo polecamy, bardzo oryginalną formę spotkań integracyjnych, jaką jest Wirtualna Rzeczywistość! Jako jeden z nielicznych hoteli wprowadziliśmy taką możliwość i cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem! Wirtualna Rzeczywistość (VR) to trójwymiarowy świat całkowicie wykreowany przez komputer. W odróżnieniu od znanych technologii 3D, w których widzimy przestrzenne obiekty, VR pozwala na zjawisko immersji, czyli pełnego zanurzenia się w cyfrowy świat. Znajdujemy się „w środku” gier czy filmów. HTC Vive to gogle, które przenoszą nas w świat wirtualnej rzeczywistości. W odróżnieniu do konkurencyjnych urządzeń, Vive dzięki nowatorskiemu systemowi skanowania pomieszczenia pozwala na poruszanie się, a nie tylko bierne doświadczanie w obrębie aplikacji. Ponadto, dzięki innowacyjnym kontrolerom użytkownik ma możliwość bardzo szerokiej interakcji z wirtualnym światem. Strzelanie z łuku, malowanie w 3D, łączenie różnych elementów środowiska to tylko niektóre z możliwości!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_2778

 

 

Poznaj
Klekotki

W celu poznania szczegółowej oferty 
zachęcamy do kontaktu z działem sprzedaży

Klekotki
marketing@klekotki.com.pl