Hotel Młyn Klekotki

Kuchnia

Klekotkowa kuchnia pachnie ziołami z własnego zielnika, które doskonale wieńczają smak grzybów, dziczyzny i ryb z pobliskiego jeziora. Charakterystycznym dodatkiem jest  żurawina, czosnek niedźwiedzi i pełne witamin jadalne kwiaty oraz byliny. Wśród dań cieszących się ogromną popularnością prym wiodą między innymi sandacz w sosie brokułowym oraz polędwiczka w sosie kurkowym, lecz również absolutnie najlepszy sernik z białą czekoladą i sezonowymi owocami.

W lipcu zachęcamy do degustowania letniego menu, którego inspiracją była podróż do kraju lat dzieciństwa, sentymentalne tradycyjne polskie przepisy, odtwarzające ciepło
domowej kuchni jak u mamy. Sezonowe składniki, oryginalne połączenia i świeżość potraw – to zasady, którym od lat pozostajemy wierni. Zapraszamy do stołu…

aktualności foto
Przez Klekotki do serca

Szef kuchni raczy Was i nas smakowitościami kuchni ekologicznej i regionalnej. W Klekotkach kierujemy się filozofią slow food, bo tylko takie posiłki mogą być pełnowartościowe!

Serdecznie zapraszamy na potrawy w ziołach z własnego zielnika, ryby z klekotkowego stawu, własne, ekologiczne warzywa oraz grzyby!
Sami pieczemy chleby, ciasta i wyjątkowe słodkości. Kusimy także przetworami, którymi wypełniona jest klekotkowa spiżarnia!

Lista jeszcze długa, ale i tak nic nie odda smaku, który trzeba po prostu poznać w naszej restauracji… Do zobaczenia!

aktualności foto
Ekologiczne gospodarstwo

W 2016 roku otrzymaliśmy tytuł gospodarstwa ekologicznego, dzięki któremu możemy prowadzić własne uprawy.

Staramy się, aby nasi goście jedli zdrowo, smacznie. Podstawą naszej kuchni jest filozofia slow food. Twierdzimy, że sztuka odpoczynku drzemie w każdej cząstce dnia, a posiłki są jego nierozłączną i wyjątkową częścią. Korzystamy z dobrodziejstw okolicznych gospodarstw.

aktualności foto
Winiarnia

Klekotkowa winiarnia zaprasza na wyjątkowe smaki win z całego świata.

Na życzenie gości organizujemy degustacje win, a także wyjątkowe kolacje zaaranżowane w naszej klekotkowej winiarni. Klimat tego miejsca pozwala na rozkoszowanie się smakami trunków, zatrzymanie na chwilę i przeżycie pięknych, delikatnych bukietów smakowych.

P1130860P1130910P1130851P1130864P1130887P1130916

Poznaj
Klekotki