Hotel Młyn Klekotki

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Wakacje wśród lasów i jezior zachęcają do aktywnego wypoczynku. „Klekotki Hotel, Restauracja, SPA” dysponuje własną wypożyczalnią sprzętu wodnego, dzięki czemu ułatwiamy naszym gościom poznawanie Mazur. Wczasy w tym regionie mogą zamienić się w wymarzony urlop.

kayak-1541212_1280

Aktywny czas

Ruch to znakomita forma spędzania wolnego czasu. Nasza wypożyczalnia sprzętu wodnego pozwoli na pogodne i aktywne spędzenie czasu z dziećmi czy w gronie znajomych i przyjaciół. Mazury to malownicza kraina, która świetnie nadaje się na rodzinny wypoczynek. „Klekotki Hotel, Restauracja, SPA” to hotel z atrakcjami dla całej rodziny. Nasi goście mogą w czasie trwania całego pobytu mogą korzystać z wypożyczalni kajaków, dzięki której łatwo i szybko można udać się na spływ kajakowy, podczas którego można podziwiać Mazury w pełni. Dla osób preferujących mniej wymagający sport, dla których długi spływ jest zbyt trudny, proponujemy rowery wodne. To znakomita forma relaksu, podczas której można się opalać i prowadzić miłe pogawędki.

Wypoczywaj z nami

„Klekotki Hotel, Restauracja, SPA” oferuje wiele atrakcji i stawia na aktywność. Znajdująca się na terenie kompleksu wypożyczalnia rowerów oraz sprzętu wodnego pozwala Państwu na pełne czerpanie z tego, co w Mazurach najlepsze. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, regularnie poddawanym konserwacji. Nasza wypożyczalnia kajaków oraz rowerów wodnych oferuje także atrakcyjne ceny dla naszych Gości. Z nami zaoszczędzicie Państwo nie tylko pieniądze, ale i czas, jaki poświęcilibyście na poszukiwaniu odpowiedniego sprzętu.

Poznaj
Klekotki