Hotel Młyn Klekotki

Wypożyczalnia rowerów

Uwielbiasz aktywnie spędzać czas? Na wakacje wybierz Mazury, a na wczasy „Klekotki Hotel, Restauracja, SPA”. To luksusowy hotel z wieloma atrakcjami dla osób w różnym wieku, dlatego jest idealny na rodzinny wypoczynek. W naszym kompleksie mieści się m.in. wypożyczalnia rowerów.

white-737190_1280

Wycieczki rowerowe

Mazury to doskonały region do rowerowego zwiedzania. Jeśli lubisz spędzać czas na łonie natury i włożyć nieco wysiłku by dotrzeć do celu to jazda na rowerze jest w sam raz dla Ciebie! Wypożyczalnia rowerów mieszcząca się na terenie kompleksu „Klekotki Hotel, Restauracja, SPA” oferuje rowery turystyczne wraz z osprzętem rowerowym. Można wykorzystać je do wycieczek indywidualnych, ale również grupowych, np. podczas wyjazdów integracyjnych. Mazury to cała masa ciekawych tras rowerowych. Wskażemy najbardziej interesujące trasy, podpowiemy, gdzie warto pojechać, co zobaczyć. 

Ciągle w drodze

Cudowne krajobrazy, jakie zapewniają lasy i jeziora, pozwalają w pełni wypocząć. To sprawia, że warto wybrać się na urlop na Mazury. Najlepiej spędzić go aktywnie! Nie trzeba zabierać ze sobą całego sprzętu. Dzięki naszej wypożyczalni rowerów na miejscu otrzymacie Państwo wszystko czego potrzeba, by udać się na wycieczkę rowerową po okolicach. A jest co zwiedzać! Mazury obfitują we wspaniałe szlaki przyrodnicze. Na wakacje czekamy cały rok. Warto okres urlopowy wykorzystać w pełni, by nabrać dużo pozytywnej energii na kolejne miesiące. Przy okazji aktywnego wypoczynku dbamy również o nasze zdrowie.

Poznaj
Klekotki