Hotel Młyn Klekotki

Wypożyczalnia quadów

Niesamowite wrażenia i adrenalina! Właśnie to zapewnia jazda na quadzie. To znakomita rozrywka, którą często wybierają panowie na wieczór kawalerski oraz pracodawcy na wyjazdach integracyjnych. Quady kochają także kobiety. Przestrzeń, ciekawe ukształtowanie terenu, wiatr i powiew przygody. Mazury zachęcają do aktywnego wypoczynku. Zapewnią go wczasy w „Klekotki Hotel, Restauracja, SPA”.

quad-1018059_1280

Wyprawy na czterech kółkach

W wyborze odpowiedniego miejsca na rodzinny wypoczynek istotne jest zapewnienie rozrywki wszystkim członkom rodziny, bez względu na wiek. Stąd trzeba dokładnie przemyśleć wyjazd i najlepiej zdecydować się na hotel z wieloma atrakcjami. Nasza wypożyczalnia quadów zapewnia Państwu wysokiej jakości pojazdy i świetny sprzęt (łącznie z kaskami). Mazury to malownicze tereny, a my proponujemy Państwu wiele różnych wycieczek – wszystkie odbywają się pod okiem instruktora. To gwarantuje, że podczas jazdy na quadach będziecie Państwo bezpieczni.

Na spokojnie i przez błoto

Istnieje kilka opcji wypadowych. Wypożyczacie Państwo sprzęt i pojazdy z naszej wypożyczalni quadów i udajecie się z instruktorem najpierw na małe szkolenie, a następnie na jedną ze zorganizowanych wycieczek. Może to być spokojny, rodzinny wyjazd lub opcja bardziej ekstremalny, odbywający się po offroadowych trasach i skupiający się na różnego typu przeprawach. Mazury obfitują w lasy i rzeki, które zapewnią niesamowite widoki podczas wycieczki. Urlop z takimi atrakcjami będziecie Państwo długo wspominać, a może odkryjecie w sobie nową pasję?

Poznaj
Klekotki