Hotel Młyn Klekotki

Wycieczki rowerowe

Turystyka piesza i rowerowa cieszy się coraz większą popularnością. To doskonały sposób na aktywny, rodzinny wypoczynek oraz zwiedzanie i poznawanie okolicy. Mazury to z kolei piękny region, malownicze widoki i urokliwe ścieżki, które zachęcają do wycieczek rowerowych. Decydując się na urlop tutaj, warto postawić na hotel z atrakcjami dla całej rodziny. Wypożyczalnia rowerów, która znajduje się na terenie „Klekotki Hotel, Restauracja, SPA” jest do dyspozycji Gości przez cały czas pobytu.

bicycle-1867046_1280

Wyjątkowe szlaki

Szczególnie atrakcyjna pod kątem wycieczek rowerowych jest Ziemia Mrągowska. Urozmaicony krajobraz, który charakteryzują rozległe lasy i jeziora pozwalają na wczasy, podczas których z łatwością każdy odpocznie.  Mamy wiele rodzajów szlaków: drogi asfaltowe, żwirowe, gruntowe, a także zawierające strome podjazdy dzięki zróżnicowanej rzeźbie terenu. Mazury to nie tylko przyroda. W związku z tym warto wybierać się na wycieczki rowerowe nie tylko po rezerwatach, ale także w celu zobaczenia licznych zabytków i skorzystania z oferty kulturalnej.

Perfekcyjna organizacja

Pomożemy Państwu w zorganizowaniu naprawdę ciekawej wyprawy. Wycieczki rowerowe po nieznanych terenach powinny być solidnie przemyślane, dlatego prosimy zdać się na nas. Zaproponujemy optymalną długość i trudność trasy w zależności od Państwa możliwości, doświadczenia i umiejętności. Przedstawimy najbardziej wartościowe miejsca do zwiedzania.

Poznaj
Klekotki