Hotel Młyn Klekotki

Pole golfowe

Relaks to stan, na którym nam szczególnie zależy podczas wakacji. Gdy już możemy wziąć długo wyczekiwany urlop, pragniemy spędzić ten czas jak najlepiej. Warto zadbać nie tylko o dobrą i ciekawą lokalizację, ale także o odpowiedni hotel z atrakcjami, które wzbogacą nasze wczasy. Mazury to gwarancja spokoju, pięknych widoków – idealne miejsce na aktywny, rodzinny wypoczynek. Jedną z trakcji, jakie Państwu proponujemy jest golf. 

golf-1869983_1280

Wyjątkowa dyscyplina

Sport, który uczy cierpliwości i pokory. Taki właśnie jest golf. Gra wymaga koncentracji, spokoju oraz profesjonalizmu. „Klekotki Hotel, Restauracja, SPA” posiada własne pole golfowe do dyspozycji Gości. Oprócz fantastycznej zabawy to też zdrowa rywalizacja na świeżym powietrzu w otoczeniu malowniczych widoków. Golf to doskonała forma spędzania wolnego czasu zarówno dla osób młodych, jak i starszych. Dzięki temu cała rodzina może stanąć ze sobą w szranki i spróbować swoich sił, jednocześnie znakomicie się bawiąc.

Zalety gry

To coś więcej niż sportowe wyzwanie. Gra w golfa ma walory czysto rekreacyjne. Zwraca uwagę na etykietę, tradycję oraz uczy przestrzegania zasad fair play. Nasze pole golfowe dostępne jest zarówno dla zaawansowanych graczy, jak i osób początkujących, dopiero rozpoczynających swą przygodę z tym sportem. Wykwalifikowany trener nauczy podstaw gry każdego, przedstawi tajniki i reguły gry oraz pomoże podszkolić swoje umiejętności. Oczywiście, oprócz pola golfowego dysponujemy wypożyczalnią profesjonalnego sprzętu, w tym kije golfowe.

Poznaj
Klekotki