Hotel Młyn Klekotki

KORTY TENISOWE 

Wyjeżdżając na wczasy chcemy odpocząć, ale też się nieco wyszumieć, rozerwać. Tenis to świetny sposób na spożytkowanie energii. Z kolei na aktywny urlop najlepiej wybrać Mazury i hotel z atrakcjami dla całej rodziny.  Hotel Klekotki Resort & Spa to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie wspólny czas spędzany na powietrzu. Do dyspozycji naszych Gości są korty tenisowe wraz z niezbędnym do gry sprzętem. Tenis nie musi być dłużej elitarnym sportem dla najbogatszych. Dla osób wykupujących pobyt w naszym hotelu oferujemy atrakcyjne ceny.

AKTYWNY URLOP

Jedną z głównych zalet gry w tenisa jest możliwość odcięcia się od stresów codzienności. To sport, który doskonale wpływa też na sylwetkę i spalanie kalorii. Poza tym to świetna zabawa. Na korcie tenisowym można porzucić wszystkie troski i doskonale się zrelaksować. To aktywność dobra zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, dlatego świetnie nadaje się na rodzinny wypoczynek.

TENIS DLA DZIECI

Naukę gry w tenisa można rozpocząć już w wieku 5 lat. Dysponujemy nie tylko kortami tenisowymi, ale też specjalistycznym sprzętem. Możecie wypożyczyć Państwo u nas rakietę oraz piłki. Tenis rozwija koordynację ruchową, ducha sportowej rywalizacji, kształtuje charakter i uczy dyscypliny. Może właśnie podczas wakacji w „Klekotki Hotel, Restauracja, SPA” odkryjesz w swoim dziecku nowe hobby, a może nawet pasję i talent? Z całą pewnością spędzisz z nim fantastycznie czas. Być może sam nauczysz się podstaw gry? Nasze korty tenisowe tylko czekają!

Poznaj
Klekotki