Klekotki

Joga

Wybierając się na wczasy, planujemy przede wszystkim bezwzględnie odpocząć. Po całym roku ciężkiej pracy, życia w zgiełku miasta, ciągłego odbierania telefonów, pragniemy w końcu się wyciszyć. Pomoże nam w tym joga – zestaw specjalnych ćwiczeń doskonale wpływających na ciało i umysł. Najlepiej wykonywać je w spokojnym, cichym miejscu, a piękne otoczenie, jakie gwarantują nam Mazury, dodatkowo pozwala się odprężyć i znaleźć wewnętrzna równowagę.

warsztaty jogi joga KRS_2107 KRS_2079

 

Czas zadbać o siebie

W codziennej pogoni za pieniądzem, sukcesem, w natłoku różnych obowiązków zapominamy często o własnych potrzebach. Czasem warto spojrzeć w głąb siebie i skupić się wyłącznie na sobie, uspokoić i odprężyć. Najlepiej wziąć wtedy choćby krótki urlop, zmienić otoczenie. Mazury to doskonały wybór. Czyste powietrze, cudowna przyroda sprzyjają pełnemu relaksowi. to także doskonały pomysł na rodzinny wypoczynek. Region ten oferuje głównie atrakcje skupiające się wokół aktywności nad jeziorami, rzekami itp. Jednak nic tak nie uwalnia myśli jak ćwiczenie jogi.

Joga na Mazurach

Trenowanie jogi niesie wiele korzyści dla ciała i ducha. Wykonywanie ćwiczeń staje się jeszcze przyjemniejsze w sprzyjających warunkach, a piękne Mazury gwarantują skupienie. „Klekotki Hotel, Restauracja, SPA” to hotel z atrakcjami dla całej rodziny. Wśród nich proponujemy zajęcia z jogi dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który nauczy także odpowiedniej techniki oddychania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pakietami pobytowymi.

Poznaj
Klekotki