Klekotki Hotel, Restauracja, SPA

Atrakcje

Pobyt w województwie warmińsko-mazurskim to cała masa atrakcji! Wakacje na Mazurach z dziećmi dostarczą rozrywki wszystkim członkom rodziny. Oferujemy Państwu wczasy z wyżywieniem w pięknym kompleksie „Klekotki Hotel, Restauracja, SPA”. To jeden z najlepszych tak luksusowych hoteli z atrakcjami dla dzieci na Mazurach. Zapewniamy pięknie zaaranżowane pokoje z cudownymi widokami na rzekę i jezioro.

Stawiamy na sport

To właśnie niepowtarzalna przyroda determinuje atrakcje, w jakie obfitują Mazury. Na terenie naszego obiektu funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wodnego, w tym kajaków i rowerów (idealnych na wycieczki rowerowe po okolicy). Dodatkowo do dyspozycji naszych gości pozostają: quady, rowery wodne, korty tenisowe, pole golfowe, kanu, dzięki czemu zapowiada się prawdziwie aktywny urlop. Obowiązkową atrakcją dla wszystkich odwiedzających Mazury jest spływ kajakowy, ale oferujemy także bardziej wyciszający sport, jakim jest joga. Rodzinny wypoczynek na Mazurach to przede wszystkim emocje, jakie dostarcza wspólna aktywność sportowa i cieszenie się niezwykłą przyrodą.

Chwila relaksu

Wyjeżdżając na wakacje z dziećmi niejednokrotnie marzy nam się chwila dla siebie. „Klekotki Hotel, Restauracja, SPA” daje możliwość indywidualnego zadbania o siebie dzięki serii rozmaitych zabiegów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Hotel z atrakcjami dla dzieci pozwala na wczasy interesujące dla małych i dużych. Podczas gdy dla dziecka rozrywką może być golf, mama doceni relaks, jaki zapewnia jej sauna. Dodatkowo atrakcje turystyczne regionu sprawiają, że Mazury to najlepszy pomysł na rodzinne wakacje.

Wycieczki rowerowe

Wycieczki rowerowe

Ciekawe trasy i cudowne krajobrazy – tym Mazury przyciągają turystów stawiających przede wszystkim na ruch i aktywny wypoczynek. Wycieczki rowerowe to doskonały sposób na poznanie okolicy. Doradzimy Państwu najlepsze szklaki, powiemy gdzie warto pojechać, co zobaczyć. Dysponujemy dodatkowo wypożyczalnią rowerów.

Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia rowerów

Jazda na rowerze to znakomity sposób na zrzucenie zbędnych kalorii oraz wspólne spędzanie czasu z rodziną. Decydując się na wypoczynek w naszym hotelu, nie musicie zabierać sprzętu z domu.

joga

Joga

Ukojenie myśli, doskonałe ćwiczenia dla umysłu i ciała. To niesie ze sobą joga. Praktykowanie jej w pięknych i kojących okolicznościach przyrody, jakie zapewniają Mazury, pozwala na pełen relaks. Oferujemy Państwu specjalne warsztaty z wykwalifikowanym instruktorem, dzięki którym oderwiecie się na moment od codzienności.

Korty tenisowe

Korty tenisowe

Tenis to sport znakomicie wpływający na kondycję i wzmagający ducha rywalizacji. Osoby trenujące go na co dzień po prostu go uwielbiają. Nie trzeba rezygnować z ulubionej aktywności wybierając się na Mazury na letni wypoczynek. W naszym kompleksie pozostają do Państwa dyspozycji czyste i zadbane korty tenisowe.

sprzęt wodny

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Mazury obfitują w wiele wspaniałych miejsc, w których można fantastycznie spędzić czas. Nasza wypożyczalnia sprzętu wodnego, w tym kajaków, pozwala Państwu fantastycznie spędzić wakacje.

Poznaj
Klekotki