Hotel Młyn Klekotki

Klekotki Sento SPA

Za ramionami 600-letniego dębu mieści się Sento SPA – obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona
na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu. Naturalne otoczenie miejsca nawiązuje do koncepcji japońskiego Sento. Drewno, będące głównym elementem zabudowy ma zbawienny wpływ na organizm. Tutejszy mikroklimat w połączeniu z szeroką gamą masaży, peelingów i sauny wpływa na organizm oczyszczająco i regenerująco.
 Wnętrza Sento Spa wypełniają zapachy olejków, wiórów cedrowych, ziół oraz suszu kwiatów, a przy tym dźwięk gongów, ciepło kominka i smak wiśniowej herbaty.

W holistycznym podejściu do zdrowego trybu życia od dawna wiadomo, że trudno jest osiągnąć głęboki poziom relaksu bez należytego oczyszczenia ciała. Łaźnie japońskie są doskonałym przykładem podejścia umożliwiającego prawidłowe przeprowadzenie tego procesu. Klekotki Sento Spa oferuje przede wszystkim naturalne rytuały i zabiegi nieznane w naszej kulturze – oparte na japońskiej tradycji Sento.  Znajdują się wśród nich masaże, ogrzewające kąpiele, japońskie rytuały pielęgnacji twarzy, a także peelingi, zabiegi na całe ciało czy przeznaczone specjalnie programy dla przyszłych mam. Dla mężczyzn  mamy niebanalne propozycje masaży m.in. kijami bambusowymi, masaże miotełkami, zabiegi oczyszczające i regenerujące. Tego rodzaju wypad jest czymś więcej niż zwykłym weekendem w spa. Różnorodność naszej oferty pozwoli wybrać odpowiednią formę relaksu każdemu – odprężyć zarówno ciało, jak i ukoić zmysły.


Odkryj nasze pakiety