Hotel Młyn Klekotki

Konferencje na mazurach

Spokój pozwala na opanowanie myśli. Dzięki temu zwiększa się zdolność koncentracji i łatwiej przyswajamy nowe informacje. Odprężony umysł, otoczenie lasu, aromat ciepłej herbaty, wtopione w przestrzeń konferencyjną, sprzyjają pod każdym względem. Luksusowy hotel, jaki Państwu prezentujemy stwarza doskonałe warunki do przeprowadzenia warsztatów czy konferencji na Mazurach. Dbamy o komfort naszych gości. Dysponujemy nowoczesną infrastrukturą, dobrze wyposażoną salą do przeprowadzenia szkoleń czy wykładów oraz odpowiednim sprzętem.

Wszystko, czego potrzeba

Klekotki to ponad 120 ha terenu, który gwarantuje wyciszenie i znakomity odpoczynek. Oferujemy Państwu 44 pokoje z niesamowitym widokiem na rzekę Wąską lub jezioro. To doskonała opcja dla tych z Państwa, którzy planują pobyt lub kilkudniową konferencję na Mazurach. Nasza doskonała kuchnia gwarantuje przepyszne posiłki, które z pewnością zasmakują zaproszonym gościom. Bazujemy na sezonowych składnikach i kuchni regionalnej. Sami wypiekamy chleby i cista, używamy ziół z naszego zielnika, serwujemy ryby z naszego stawu. Dodatkowo zapraszamy na degustacje w naszej winiarni.

Nie tylko konferencje

Mazury to niezwykła przyroda. Zachęca do aktywnego spędzania czasu, a możliwości spędzenia go jest wiele. W Klekotkach można zorganizować nie tylko eleganckie i profesjonalne, ciekawe konferencje. To także doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju wyjazdy integracyjne. Do dyspozycji naszych Gości pozostają:

  • sprzęt wodny (kajaki, rowerek wodny, kanu),
  • miejsca dla wędkarzy,
  • korty tenisowe,
  • boisko do siatkówki,
  • inne.

Wspólne gry, aktywności sportowe, warsztaty, ogniska sprzyjają integracji zespołu i lepszemu poznaniu współpracowników. Organizujemy także rejsy kanałem ostródzko-elblądzkim. Dzięki temu poznają Państwo nieco Mazury wraz z walorami przyrodniczymi tej niesamowitej krainy. Z naszą pomocą możecie Państwo zorganizować wieczory tematyczne, jak również skorzystać z cudownego SPA. Konferencje organizowane w naszym hotelu charakteryzują się profesjonalizmem, doskonałym przygotowaniem, otwartą oraz inspirującą atmosferą, a przede wszystkim spokojnymi okolicznościami, dzięki którym łatwiej skupić się i podzielić wiedzą oraz doświadczeniami.

Zapraszamy ciepło na konferencje ze spokojem w tle, a także wyjątkowe wyjazdy integracyjne:

Konferencje, imprezy integracyjne i kameralne spotkania biznesowe

KONFERENCJE I SZKOLENIA

Hotel organizuje konferencje i szkolenia, posiadając niezwykle atrakcyjne obiekty i sale konferencyjne na Mazurach Zachodnich. Do dyspozycji uczestników oddajemy następujące, profesjonalne sale konferencyjne: – Sala na Rzece – 102 -120 osoby, – Sala w Młynie – 46-60 osób, – Sala Kominkowa – 30 osób, – Ogród Zimowy – 50 osób, – Sala Barowa -32 osoby, – Młyńska Winiarnia – 18 osób, – Weranda – 15 osób.

 

DODATKOWE ATRAKCJE DLA GRUP

Okolice hotelu, jak i sam obiekt dysponuje ogromem możliwości dla uatrakcyjnienia pobytów integracyjnych. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, z pewnością odpowiemy atrakcyjną ofertą!

Wyjątkowo polecamy, bardzo oryginalną formę spotkań integracyjnych, jaką jest Wirtualna Rzeczywistość! Jako jeden z nielicznych hoteli wprowadziliśmy taką możliwość i cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem! Wirtualna Rzeczywistość (VR) to trójwymiarowy świat całkowicie wykreowany przez komputer. W odróżnieniu od znanych technologii 3D, w których widzimy przestrzenne obiekty, VR pozwala na zjawisko immersji, czyli pełnego zanurzenia się w cyfrowy świat. Znajdujemy się „w środku” gier czy filmów.HTC Vive to gogle, które przenoszą nas w świat wirtualnej rzeczywistości. W odróżnieniu do konkurencyjnycah urządzeń, Vive dzięki nowatorskiemu systemowi skanowania pomieszczenia pozwala na poruszanie się, a nie tylko bierne doświadczanie w obrębie aplikacji. Ponadto, dzięki innowacyjnym kontrolerom użytkownik ma możliwość bardzo szerokiej interakcji z wirtualnym światem. Strzelanie z łuku, malowanie w 3D, łączenie różnych elementów środowiska to tylko niektóre z możliwości!

Poznaj
Klekotki


W celu poznania szczegółowej oferty 
zachęcamy do kontaktu z działem sprzedaży

Klekotki
marketing@klekotki.com