Hotel Młyn Klekotki

KONFERENCJE  I SZKOLENIA

W Młynie Klekotki Conference&Spa znajdą Państwo doskonałe warunki do przeprowadzenia warsztatów, szkoleń, wykładów  czy konferencji. Dysponujemy nowoczesną infrastrukturą, dobrze wyposażonymi salami  oraz przestrzenią , która daje nieograniczone możliwości organizowania różnego rodzaju spotkań biznesowych i integracyjnych. Dbamy o  wysoką jakość obsługi i komfort naszych gości.  Przy organizacji spotkań szkoleniowo-konferencyjnych do dyspozycji  gości oddajemy  profesjonalne sale, które zapewniają doskonałe warunki pracy:  Sala na Rzece – 102 -120 osoby, Sala w Młynie – 46-60 osób,  Sala Kominkowa – 30 osób,  Ogród Zimowy – 50 osób, Sala Barowa -32 osoby, – Młyńska Winiarnia – 18 osób, – Weranda – 15 osób.

Podgląd  sal konferencyjnych: 

Link: sale konferencyjne w Klekotkach 

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją spotkań lub konferencji w Młynie Klekotki napisz bądź zadzwoń do nas.

marketing@klekotki.com.pl

+48 506 223 914

BIZNES W OTOCZENIU NATURY

Klekotki Conference&Spa do doskonała propozycja dla tych, którzy planują pobyt szkoleniowy, integrację lub kilkudniową konferencję na Mazurach.

 Młyn Klekotki to ponad 130 ha terenu, który gwarantuje unikatowy kontakt z naturą, wyciszenie i znakomity odpoczynek. Oferujemy Państwu 44 pokoje z niepowtarzalnym widokiem na rzekę Wąską lub jezioro. Nasza doskonała kuchnia w nurcie slow food gwarantuje zdrowe, oryginalne i wykwintne posiłki, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom. Stawiamy na sezonowe składniki oraz propozycje kuchni regionalnej. Oferujemy naszym gościom chleby własnego wypieku, własne wędliny, sery z pobliskiej koziej farmy oraz warzywa z naszego ogródka. Używamy wyłącznie ziół z naszego zielnika, serwujemy ryby warmińskich jezior i promujemy lokalne połączenia i smaki. Naszym niewątpliwym atutem jest także własna winiarnia z oryginalną kartą ekskluzywnych win Mielżyńskiego oraz sommelierzy współpracujący z portalem Winicjatywą, Warsaw Uncorked oraz oraz  All Around Wine.

NIE TYLKO KONFERENCJE

Mazury i Warmia to niezwykła przyroda. Zachęca do aktywnego spędzania czasu, a możliwości  jest wiele. W Klekotkach można zorganizować nie tylko  profesjonalne, ciekawe konferencje, lecz także wszelkiego rodzaju wyjazdy oraz imprezy integracyjne. Naszym Gościom oferujemy:

  • sprzęt wodny (kajaki, rowerek wodny, kanu),
  • miejsca dla wędkarzy,
  • korty tenisowe,
  • boisko do siatkówki,
  • pole golfowe
  • nordic walking
  • rowery
  • inne atrakcje

IMPREZY INTEGRACYJNE I KAMERALNE SPOTKANIA BIZNESOWE

Okolice hotelu, jak i sam obiekt dysponuje ogromem możliwości dla uatrakcyjnienia pobytów integracyjnych. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, z pewnością odpowiemy atrakcyjną ofertą!

Wspólne gry, aktywności sportowe, warsztaty, ogniska sprzyjają integracji zespołu i lepszemu poznaniu współpracowników. Organizujemy także rejsy kanałem ostródzko-elblądzkim. Dzięki temu poznają Państwo nieco Mazury wraz z walorami przyrodniczymi tej niesamowitej krainy. Z naszą pomocą możecie Państwo zorganizować wieczory tematyczne, jak również skorzystać z cudownego SPA.  Wszystkie eventy organizowane w naszym hotelu charakteryzują się profesjonalizmem, doskonałym przygotowaniem, otwartą oraz inspirującą atmosferą, a przede wszystkim spokojnymi okolicznościami, dzięki którym łatwiej skupić się i podzielić wiedzą oraz doświadczeniami.

DODATKOWE ATRAKCJE DLA GRUP

Wyjątkowo polecamy, bardzo oryginalną formę spotkań integracyjnych, jaką jest Wirtualna Rzeczywistość! Jako jeden z nielicznych hoteli wprowadziliśmy taką możliwość i cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem! Wirtualna Rzeczywistość (VR) to trójwymiarowy świat całkowicie wykreowany przez komputer. W odróżnieniu od znanych technologii 3D, w których widzimy przestrzenne obiekty, VR pozwala na zjawisko immersji, czyli pełnego zanurzenia się w cyfrowy świat. Znajdujemy się „w środku” gier czy filmów. HTC Vive to gogle, które przenoszą nas w świat wirtualnej rzeczywistości. W odróżnieniu do konkurencyjnych urządzeń, Vive dzięki nowatorskiemu systemowi skanowania pomieszczenia pozwala na poruszanie się, a nie tylko bierne doświadczanie w obrębie aplikacji. Ponadto, dzięki innowacyjnym kontrolerom użytkownik ma możliwość bardzo szerokiej interakcji z wirtualnym światem. Strzelanie z łuku, malowanie w 3D, łączenie różnych elementów środowiska to tylko niektóre z możliwości!

 

  

Poznaj
Klekotki

W celu poznania szczegółowej oferty 
zachęcamy do kontaktu z działem sprzedaży

marketing@klekotki.com.pl