Hotel Młyn Klekotki

Spływ kajakowy

Rozległe lasy i malownicze jeziora oraz rzeki to znak rozpoznawczy Mazur. Podobnie jak najczęściej wybierana przez turystów forma aktywności sportowej, jakim jest spływ kajakowy. To doskonały sposób na rodzinny wypoczynek lub spędzenie czasu z przyjaciółmi. Jeżeli wybierzecie Państwo na urlop Mazury, zachęcamy do skorzystania z oferty „Klekotki Hotel, Restauracja, SPA”. To luksusowy kompleks posiadający własną wypożyczalnię sprzętu wodnego, w tym kajaków, rowerów wodnych i kanu oraz hotel z licznymi atrakcjami dla każdej grupy wiekowej.

adventure-1867074_1280

Aktywny odpoczynek

W wakacje pragniemy się odprężyć po całym roku ciężkiej pracy. wiele osób często decyduje się na wczasy nad wodą. Jeżeli leżenie na plaży jest dla Państwa zbyt bierne, to udanie się na spływ kajakowy będzie tym, czego Państwo szukacie. Odpoczniecie i zapomnicie o problemach, poczujecie odrobinę adrenaliny i przygody. Dobry nastrój gwarantowany!

Co oferujemy?

Dysponujemy wszystkim co jest niezbędne do przeprowadzenia spływu kajakowego. Możecie Państwo skorzystać z dwuosobowych kajaków o wygodnych siedziskach, a także kanu, kamizelkami asekuracyjnymi oraz wiosłami. Zapewniamy dowóz uczestników oraz sprzętu na miejsce startu spływu oraz odbiór ich na zakończeniu trasy. Pomożemy zorganizować wyprawę zarówno Gościom indywidualnym jak i grupom zorganizowanym. Mazury słyną z fantastycznego krajobrazu, a spływ kajakowy sprawia, że jesteśmy jeszcze bliżej przyrody. Można podejrzeć rzadkie gatunki ptaków i zachwycać się całością flory i fauny regionu.  

Poznaj
Klekotki